KUCHNIE.

Współpraca

Współpraca, jesteśmy otwarci…

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz, architektów, firmy deweloperskie.

Oferujemy indywidualne podejście do każdego powierzonego projektu, pełny zakres współpracy od wzorników materiałów aż po konsultacje techniczne oraz atrakcyjne warunki współpracy. Realizujemy meble kuchenne, pokojowe, biurowe oraz hotelowe na całym terytorium Polski oraz za granicą na wszystkich kontynentach

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym najbliższym salonem lub wyślij zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

 

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz, firmą deweloperską lub osobą prywatną – zapraszamy do współpracy! Nasza firma oferuje indywidualne i kompleksowe podejście do każdego przedsięwzięcia. „Sowa” to nie tylko producent mebli na wymiar, oferujemy usługi od pełnego zakresu wzorników materiałów, przez najnowocześniejsze rozwiązania projektowe i technologiczne, po atrakcyjne warunki współpracy i konsultacje na każdym z etapów realizacji. W zakresie tworzonych przez nas wnętrz wchodzą meble kuchenne, pokojowe, hotelowe, jak też biurowe. Każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie! Współpraca z firmą „Sowa” możliwa jest nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą, w każdym kraju. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wyślij zapytanie drogą elektroniczną lub odwiedź najbliższy salon mebli „Sowa”, a nasi konsultanci przygotują dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę!