KUCHNIE.

MEBLE BIUROWE

Biuro jest wizytówką każdej firmy, lecz również miejscem gdzie spędzamy dużą część swojego życia dlatego dzięki nam możesz wyposażyć swoje biuro według swojego stylu życia. Zaprojektujemy przestrzeń biurową lub wykonamy meble wg projektu klienta. 

  • Biurka 
  • Szafy
  • Gabinety
  • Systemy przechowywania
  • Meble do Sal konferencyjnych 
  • Meble do gabinetów medycznych
  • Meble do recepcji 

 

Biuro, poza domem, staje się miejscem spędzania największej ilości czasu. Wielkomiejski styl życia wymusza, by stało się ono niemalże drugim domem, a to z kolei powoduje, że również w biurze chcemy czuć się komfortowo. „Sowa” jest producentem mebli biurowych, które staną się wizytówką nie tylko firmy, ale też każdego indywidualnego pracownika, zapewniając czas pracy spędzany w miłych i przyjaznych warunkach.

Gabinet nie może obyć się bez szafek, biurka i wygodnego, ergonomicznego fotela. Uporządkowane w odpowiednio zaprojektowanych szafkach dokumenty ułatwią i usprawnią pracę, a przytulna atmosfera pozwoli łatwiej nawiązać kolejne współprace. W biurze zabraknąć nie może również osobistych, spersonalizowanych detali, które mówić będą o nas nie tylko jako o pracowniku, ale też o człowieku, co ważne jest ponieważ tworzy pierwsze wrażenie na naszych potencjalnych współpracownikach i kontrahentach. Recepcja, podobnie jak domowy przedpokój, tworzy wizytówkę firmy. Poza odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, to właśnie wystrój zachęci lub zniechęci naszych potencjalnych klientów. Porządek, zorganizowanie i profesjonalizm staje się tym, co wymagane jest „na wejściu”. To dzięki tym właśnie cechom, do których przybliżyć mogą również odpowiednio dobrane meble, firma zyskać może kolejnych klientów. 

Konferencje, czy to na żywo, czy on-line, odbywają się zwykle w salach konferencyjnych. Tam spotkać można się z twórcami wspólnego projektu, omówić jego szczegóły, czy prowadzić dyskusje. Chcąc przekonać innych do naszego pomysłu, musimy postarać się by sala konferencyjna była nie tylko funkcjonalna, ale również przyjazna i wygodna. Odpowiednio dobrany stół, mieszczący wszystkich gości, ergonomiczne fotele zapobiegające zbyt szybkiemu zmęczeniu, ekran pozwalający na rozmowy wideo wszystkim uczestnikom, i oczywiście oświetlenie odpowiednie do każdej pory dnia. Sala konferencyjna nie jest miejscem tylko dla nas, ale jest ona przede wszystkim przeznaczona dla naszych pracowników i współpracowników, i urządzając ją to właśnie ich potrzeby musimy stawiać na pierwszym miejscu.