KUCHNIE.

Przed i po

< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >
< >

 

Często mamy okazję przygotowywać meble lub całe projekty do metamorfoz, zarówno pojedynczych pomieszczeń jak i całych mieszkań. Nasi pracownicy pomagają Wam na każdym etapie realizacji: od początkowych pomiarów, przez pomoc w doborze kolorystyki i materiałów, skończywszy na zamontowaniu gotowych mebli. Podczas pracy przy projektach bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje klientów, co pozwala nam na stworzenie wyjątkowych wnętrz, z których zadowolonych jest obecnie kilkanaście tysięcy klientów nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju.

Praca przy takich przedsięwzięciach zawsze sprawiają nam ogromną satysfakcję – zachwycony wzrok klienta to dla nas największy dowód uznania. Kiedy jednak śledzi się postępy prac na bieżąco oswajamy się z kolejnymi zmianami. Zazwyczaj metamorfoza robi największe wrażenie na osobach, które widziały mieszkanie jeszcze przed remontem, lub też oglądają porównanie zdjęć zrobionych przed i po wprowadzeniu modyfikacji. Wówczas różnica od razu rzuca się w oczy, nawet, kiedy w danym miejscu zmiany są stosunkowo niewielkie.

Na poniższych, interaktywnych zdjęciach możecie przyjrzeć się szczegółom niektórych przemian, w których mieliśmy okazję uczestniczyć. Doskonale tu widać, jak usunięcie ścian działowych czy wykorzystanie szkła potrafi optycznie powiększyć niewielkie powierzchnie. W tego rodzaju metamorfozach dużą rolę odgrywa dobór odpowiedniego oświetlenia, które dodatkowo daje wrażenie większej przestrzeni. 

Najważniejszym jednak elementem każdej z tych metamorfoz było stworzenie przez nas odpowiednich mebli na wymiar. Przemyślany projekt danego mebla sprawia, że można maksymalnie zmniejszyć jego objętość, nie tracąc przy tym przestrzeni magazynowej. Kluczową sprawę odgrywa także idealne dopasowanie rozmiarów danej szafki czy stołu do dostępnej powierzchni – dzieki temu każdy centymetr przestrzeni zostaje w pełni zagospodarowany i idealnie komponuje się z resztą otoczenia. Specjalizujemy się w dostosowywaniu małych mieszkań do rosnących potrzeb mieszkańców, poprzez tworzenie dodatkowych przestrzeni i dobór odpowiednich, „szytych na miarę”, mebli.

Zapraszamy do przeprowadzenia metamorfozy mieszkania z firmą „Sowa”, dzięki której otrzymacie gotowy projekt, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań oraz najwyższej jakości wykonanie, które tchnie drugie życie w Wasze „cztery kąty”.