KUCHNIE.

Wnętrza

 

Wnętrza, które realizujemy, to funkcjonalne i przystosowane do indywidualnych potrzeb klientów przestrzenie, stworzone zgodnie z obowiązującymi standardami w nowoczesnym wystroju wnętrz. Produkujemy meble na wymiar, następnie dostarczamy do domu klienta i montujemy, co gwarantuje najwyższą jakość usług, bez udziału pośredników.

Nasza firma funkcjonuje na rynku meblarskim od niemal 100 lat – mały biznes z pokolenia na pokolenie stał się znakomicie prosperującą firmą z oddziałami nie tylko w całej Polsce, ale również za granicami. Co nas wyróżnia spośród innych producentów, to dbałość o komfort i indywidualne podejście do każdego klienta. 

Nasze zlecenie charakteryzuje innowacyjność – współpracujemy z najlepszymi markami sprzętu AGD, funkcjonalność – nasi projektanci tworzą projekty przystosowane do wielkości danego apartamentu bądź pomieszczenia, modernistyczny design – gotowe projekty, dostosowane do gustów klientów, są utrzymane w nowoczesnej stylistyce, dzięki której zaaranżowane przez nas pomieszczenia staną się najlepszą wizytówką mieszkania.

Projekty firmy „Sowa” wyróżnia połączenie mebli w różnych stylach z obecnie panującymi trendami w wystroju wnętrz, co tworzy niesamowity efekt. Łączymy elementy rustykalne z chromowanymi i szklanymi elementami lub tworzymy całkowicie minimalistyczny nowoczesny wystrój pomieszczenia. Staramy się, aby zapewnić domownikom wygodny azyl, który sprzyja relaksowi i wypoczynkowi, z dala od pracy czy zgiełku. Skupiamy się na detalach, niebanalnych bądź finezyjnych wykończeniach mebli oraz zapewnieniu najwyższego komfortu podczas odpoczynku. Proste i minimalistyczne meble użytkowe łączymy z dużymi i wygodnymi kanapami i fotelami, które idealnie nadają się do wieczornego wypoczynku i spędzenia czasu w otoczeniu rodziny lub przyjaciół.

Nasze wnętrza są utrzymane w neutralnych tonacjach, które optycznie powiększają przestrzeń – biele, beże, szarości. Dzięki nim pomieszczenie jest jaśniejsze i łatwo można dokonać w nim kosmetycznych zmian, które całkowicie zmienią jego charakter! Dodatki w różnych kolorach mogą zapewnić kuchni bądź całemu apartamentowi zupełnie innego charakteru, bez konieczności ingerencji w kolor ścian albo zakup nowych mebli. Wystarczy wymiana kilku bibelotów, poduszek na kanapie, firan bądź innych dekoracji, aby zyskać zupełnie nowy wygląd pomieszczenia. Jasne przestrzenie są doskonałym materiałem do kolejnych metamorfoz przy użyciu minimalnych nakładów finansowych.