KUCHNIE.

MEBLE HOTELOWE

Meble hotelowe na wymiar – Wykonamy meble odpowiednie dla hotelowej recepcji, restauracji oraz pokojów hotelowych. 

  • Nowoczesne pokoje hotelowe
  • Klasyczne pokoje hotelowe
  • Recepcja
  • Lobby bar
  • Restauracje hotelowe

 

Hotel. Dla niektórych ludzi to drugi dom podczas długich delegacji, inni traktują go jak następny przystanek podczas długiej podróży. Dla kolejnej grupy osób stanowi dopełnienie wypoczynku podczas wakacji. Każda z tych osób ma inny gust i upodobania odnośnie do wystroju pokoju czy hotelowego lobby. Jest jednak coś, co ich wszystkich łączy – wszyscy oczekują, by meble, które ich otaczają podczas pobytu były zaprojektowane z pomysłem i wygodne w użytkowaniu.

Chociaż firma „Sowa” specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar do kuchni, to niejednokrotnie realizowaliśmy zamówienia na innego rodzaju meble: do domu, biura oraz właśnie meble hotelowe.

Recepcja i hol to jedne z najważniejszych przestrzeni w każdym hotelu. To one jako pierwsze ukazują się oczom gości i stanowią wizytówkę obiektu. Bardzo często to pierwsze wrażenie, jakie sprawią na kliencie, decyduje o tym, czy skorzysta z pobytu w tym, a nie innym miejscu. Dodatkowo meble znajdujące się w recepcji potrafią zdecydowanie ułatwić pracę obsługi, więc szczególnie istotne jest, aby zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania.

Z kolei w pokojach lub apartamentach ludzie spędzają zazwyczaj najwięcej czasu, dlatego odczucia, jakie wywoła w nich wystrój, zostają szczególnie mocno zapamiętane. Reprezentacyjnie wyposażone wnętrza z funkcjonalnym wyposażeniem sprawią, że przy następnej okazji klient w pierwszej kolejności będzie brał pod uwagę hotel, który zdążył już poznać z tej dobrej strony.

Ważnym pomieszczeniem jest też hotelowa restauracja: w przyjaznym otoczeniu zdecydowanie przyjemniej spożywa się posiłek. Istotne jest więc, by restauracja była urządzona komfortowo, lecz nie przytłaczała nadmiarem mebli i dodatków, dlatego przemyślana aranżacja to klucz do sukcesu i zadowolenia klientów.

Spójny design i wysoka jakość mebli stają się znakiem charakterystycznym danego hotelu i nadają mu niepowtarzalnego klimatu. Indywidualnie zaprojektowane meble na wymiar sa doskonałą decyzją jeżeli chcecie, aby hotel został w pamięci Waszych gości na długo. Wraz z naszym zespołem specjalistów nie tylko wykonamy meble, lecz także posłużymy pomocą na każdym etapie projektowania całej aranżacji.